Oznámení

Diskuse

9. března 2012 v 18:17 | Tess
Nazdárek :)
než založím pořádný chat, tak tady pro zatím bude tento článek. Jestli si chcete o čemkoli popovídat, nebo jentak pozdravit ostatní nebo chcete někomu něco vzkázat, tak to pište pod tento článek do komentářů. Je to takový malý chat pro všechny.
Díky za přečtení, Tess.

Nejoblíbenější upír (kategorie: muži)

5. března 2012 v 22:18 | LadyAnn
Každý jistě máme svého oblíbeného filmového upíra. Ať už je to proto, že je onen upír sexy nebo nejvíc nejbrutálnější sériový vrah, máme je rádi. Tak který je ten, který si získal srdce lidí nejvíc?
Sestavila jsem pár upířích jmen z nejznámějších upířích filmů a na vás je pro svého miláčka hlasovat. Protože s vyjmenováním všech upírů na světě bych musela zestárnout, vybírejte nejlepšího upíra z těch, kteří soutěží :)

Pozor, děláno v podobě seznamky :D
A tady je máme!

Nejsme tady!

5. února 2012 v 21:58 | Tess
Mám pro vás špatnou zprávu. Konkrétně já odjíždím teď na 6 dní pryč, (mimo Čr) takže odpovím na vaše komentáře až přijedu. Nenapíšu bohužel žádný nový článek, ale až se vrátím, něco pro vás vymyslím a zpracuji. A co se týká Ann, tak ta teď nemá moc čas (kvůli škole), takže ta také nejspíš nevloží žádný nový článek. Za mou nepřítomnost se omlouvám a vím, že se tím asi i sníží návštěvnost a aktivita na tomto blogu. No co ještě dodat - prostě se mějte zatím fajn a vy co máte prázdniny tak si je užijte. S pozdravem Tess.

Nová Webmiss

5. ledna 2012 v 19:14 | LadyAnn
No už je tomu tak. Doufám, že během dneska či zítřka se ke mně připojí nová Webmiss Tess. Už obdržela heslo od blogu, takže to tu doufám už nebude tolik mrtvé. Já sice neodcházím, občas i něco přidám, ale prostě nemám tolik času na blogaření jako dřív. Pokud chcete, můžete se podívat na Tessiin blog o koních http://kone-a-az-z.blog.cz/.

Doufám, že si ji oblíbíte jako já :)
LadyAnn

Chcete nový vzhled?

4. ledna 2012 v 19:22 | LadyAnn
Zdravím! Jsem nemocná, takže mám čas a konečně přidám zase pár článků :)
Chci se vás hlavně zeptat, jestli jste spokojeni se vzhledem blogu, jestli se vám nelíbí, je zastaralý, nebo se vám špatně čtou články. Čas na změnu teď mám, takže mi prosím napiště do komentářů, jestli mám tenhle nechat, nebo dess změnit :)

LadyAnn

Nemám na vás čas... je tu někdo, kdo má?

2. prosince 2011 v 18:18 | LadyAnn
!KONEC KONKURZU!

Hrozně mě to mrzí, že už na tenhle blog i ná vás nemám čas, ale s tím asi nic moc nenadělám. Proto mě napadlo, že bych mohla přijmout dalšího webmastera, který by to tu trošku oživil. Stačí odpovědět kladně na pár otázek.

  • Máš rád upíry?
  • Zajímají tě informace o nich?
  • Máš čas na tenhle blog?
  • Budeš aktivní?
Pokud je odpověď vždy ano, klikni prosím na celý článek ↓

Sesterský blog

25. října 2011 v 21:41 | LadyAnn
Právě byl založen sesterský blog k upiri-a-z! Tentokrát to není blog o upírech ale celkově o všem. Na jeho stránkách najdete i poradnu a byla bych ráda, kdyby se dotazy netýkající se přímo upířího světa přestěhovaly tam. V poradě na zdejším blogu se začínám ztrácet :)

Blog najdete:

zde

K poradně

28. září 2011 v 22:56 | LadyAnn
Nechápejte to špatně, baví mě odpovídat na vaše dotazy, i když třeba nepřidávám články, protože kvůli problémům v rodině na to nemám čas ani náladu, v poradně se vždycky zastavím. Ale prosím, pro malé ulehčení mé osobě, byla bych ráda, kdyby jste se alespoň podívali, co psali ti před vámi a neptali se mě potom na stejné věci. Ono po páté opisovat tu samou věc taky není moc fajn.
A odpovídám na VŠECHNY dotazy, stačí se jen dobře podívat a odpověď mezi komentáři najdete a né desetkrát za sebou psát stejnou otázku, když už jsem dávno odpověděla, jen vy si té odpovědi nevšimli.

Jen pro úplnost, nejsem vševěd, upír ani nějaká nadpřirozená bytost. Jsem normální (nebo normálně nenormální) šestnáctiletá holka z České republiky, která studuje grafiku a dějiny na soukromé střední škole v Jihlavě.


To jsem já, nic úžasného, ale jsem spokojená. Nejsem žádná modelka, ani nic podobného, prostě já, Anna.

Ještě dneska :)

15. září 2011 v 19:51 | LadyAnn
Zdravím, píšu sem, abych si to nerozmyslela :) Ještě dneska přidám nějaký ten článek, ať tu je aspoň něco. Začátek školy je vždycky složitější na čas, protože si musím zařídit hodně věcí, takže moc nestíhám. Teď jsem nachlazená, takže o víkendu nepůjdu na žádnou zábavu a radši se vrhnu na psaní článků. :)

Už se nám to blíží

24. srpna 2011 v 12:07 | LadyAnn
Zdravím vás přátelé upíromilci :) Je to strašné, jak rychle ty prázdniny utekly a začíná nám zase škola. U mě to bude druhý ročník Soukromé střední umělecké školy grafické v Jihlavě :)
Asi bych se měla omluvit, že jsem nic nepřidala, třebaže jsem to slíbila. U sestry jsem zůstala dýl, než jsem plánovala, pak to byla brigáda, dovolená - na které jsem chytla angínu, takže v těhlech vedrech jsem místo na koupáku zavřená doma. A o víkendech se u mě o nějaké aktivitě taky nedá moc mluvit, protože tady to je jedna akce za druhou. No nebudu se vymlouvat, měla jsem aspoň malý článek přidat. Od včerejška si uklízím pokoj, abych měla všechno v pořádku, než začne škola, a pak sednu k lapťopu a zkusím napsat aspoň nějaký článek a věcech, které jsem nedávno zjistila.
Díky, že i přes neaktivnost tenhle blog navštěvujete
Lady Ann

Zase odjíždím

1. srpna 2011 v 9:59 | LadyAnn
Ahojte, asi za dvacet minut mi jede bus, takže už fakt musím na busák. Jednu za ségrou (kousek od Pelhřimova) a budu tam asi týden nebo nějak tak. Asi určitě nic nepřidám, ale o víkendu už snad určitě. Musím jít, papa.Loučím se s vámi fotkou → asi před deseti minutami focené :D

Gramatika tohoto blogu

24. července 2011 v 20:49 | LadyAnn
Gramatika upířího světa není jednoduchá věc. Je tu pár důležitých názvů, u kterých si třeba nejsem až tak jistá pravopisem, proto sem dávám malé odůvodnění, jak to můžete najít na tomto blogu.

Slovo upír není to samé jako netopýr, píše se tedy měkké i. Je to pravděpodobně tím, že slovo upír není až tak úplně české. To se však nedá říct o vampýrovi, který se od netopýra odvozuje, nikoli angliceké vampire. Angličtina se nám objevuje i u slova vampirismus, kde se píše měkké i. Slovo vampyrismus oficiálně neexistuje, přesto se v tom často chybuje. Jen si to zkuste zadat do vyhledávače, slovo neexistuje, i když výsledků hledání je poměrně dost. ;)

Stejně podotýkám, že si tím nejsem úplně jistá, tak po mě neházejte kameny. Tahle gramatika se prostě vztahuje především k tomuto blogu.

Děkuji, LadyAnn

Všechny nejspíš zklamu, ale...

23. července 2011 v 20:37 | LadyAnn


... neutopila jsem se. Ani mě rodiče nenechali na kameni urpostřed řeky ( i když návrhy byly, moje pádlo si s nimi však poradilo). Dokonce si mě ani nenechali ukradnout od okolo proplouvajících pánů, když žádali, abych si k nim přisedla :D Ne dobře, docela potěšilo, když mě jeden kluk (fakt pěknej) nazval Miss Vltava - unavená, ale pěkná :D Nechápu, jak na to přišel :D Každopádně mě moje bolavá záda a ramena snad neomezí v následujícím přidávání článků. Ale to asi uvidíme zítra :)
POkud někoho zajímá, tak v celém článku jsou dvě fotky... :)

Loučím se s vámi na několik dní

20. července 2011 v 19:30 | LadyAnn
Ahojte :)
konečně je tady den, kdy se na všechno vykašlu a vyjednu si s rodinkou na dovolenou - stejně jako každý rok - na vodu. Zítra vyjíždíme z Vyššího brodu a v plánu je skončit v sobotu večer ve Zlaté koruně. Pozor! To je jen v plánu, u maminky je dost možné, že se plán změní a poplujeme dál :) Každopádně se s vámi loučím, všichni mi určitě přejete ten déšť, který hlásí :D A víte co? Já jsem ráda, miluju déšť. Aspoň se při kresbě akvarelovými tužkami na raftu nebudu muset sklánět dolů k vodě :D :P

"Serióznější" vzhled blogu

16. července 2011 v 0:22 | LadyAnn


Zdravím vás,
milovníci upírů i náhodní návštěvníci! Vím, že se má činnost na tomto blogu poněkud zastavila, ale taky se snažím nesedět pořád u počítače a chodit ven protáhnout klouby (divili by ste se, kolik potíží mám s kloubama v 16ti letech). Každopádně jsme se už ale nemohla dívat na ten dess, co tu byl předtím, tak jsem se rozhodla po poněkud serióznější vzhled, který snad každého hned neodradí. Ale doufám, že zvolenými barvami vám tu navodím takovou tu tajemnou a magickou atmosféru, které ke světu upíru určitě patří :)
LadyAnn

Nový dess

6. března 2011 v 13:50 | LadyAnn

Ahojky lidiškové! (Pokud jste přesvědčeni, že jste upíři, tak promiňte!)
Právě jsem nastavila nový dess! Neměla jsem chuť do něj dávat nějaké morbidní obrázky plné krve a zavražděných lidí, tak jsem tam dala něco méně děsivého ( i když ten jeden kukuč je tou šíleností děsivej až dost) Tročku jsem zapojila hlavinku a grafické programy a vznikl tenhleten veselý desing. Kukuče jsem tvořila včera večer a dneska jsem to spatlala dohromady. Snad se líbí ;)Název: Kukuč!
Spokojenost: 75%
Doba výroby: 3h
Programy: Photofiltre studio, Adobe Ilustrátor
Výrobce: Lady Ann

Neaktivita

27. prosince 2010 v 23:35 | LadyAnn
ikona
Ahojky :)
Tohle byla opravdu hodně dlouhá neaktivita. Nějak pořád  nebyl čas a teď navíc máme závěrečný práce na škole.
Každopádně plánuju, že zase budu nějaký ten pátek aktivní. Dneska jsem přidala už obrázky (ten první je fakt hnusnej) a vrhnu se na další informace o upírech - tentokrát těch, kteří začínají na písmenko M ;)
No, ale teď už jdu spát, ať se mě zítra nelekne i slepá babička :D
Čauky, Vaše LadyAnn

Sorry

23. února 2010 v 16:22 | LadyAnn
Zdravíčko!
Sry, že moc neaktivuju, ale měla jsem zaracha na pc. Dneska máme konečně volnější den a to ani nechci vědět, jak na tom budu, až půjdu na střední.( Pro info, zvládla jsem přijmačky na Grafku v Jihlavě). Teď si skočím do obchodáku, koupit si mojí závislost - lentilky a něco přidám. Možná nějaký to info o mé maličkosti.
Páááá, Vaše LadyAnn

Aktuálně

12. února 2010 v 14:05 | LadyAnn
Zdravím!
Dneska MOŽNÁ přidám další díl ze série Sedmi smrtelných hříchů. Včera jste si mohli přešíst první díl - Závist *HERE*.
Vypadá to, že jsem nemocná..., takže uvidíme, jak to dopadne. Včera jsem přidala další informace o upírech (C-E).
Co se týče dalších povídek, Bad girl 14. díl přidím asi zítra a Nutné zlo 5. díl jsem přidala včera *HERE*.
Tak Bay bay, Vaše LadyAnn

Nápad

11. února 2010 v 0:05 | LadyAnn
Dostala jsem takový nápad na jednorázové povídky kterých by bylo sedm na jedno jediné téma: Sedm smrtelných hříchů.
Udělala bych k nim povídky. Ke každému hříchu přiřadit jednu postavu z Twilight ságy udělat na toto téma takovou pocitovku.

Bylo by to asi takhle(může se to změnit):
Závist: Esme (Závidí jiným dítě)
Obžerství (Nestřídmost): Emmett (Prostě Emm a jeho medvědi)
Marnivost (Pýcha): Rosalie (Pýcha na svůj vzhled)
Lenost: ASI Paul (Na lenost asi upíra ne, ale jestli máte nápad, koho sem dosadit, tak prosím o radu)
Lakota: Aro (Chce pro sebe dary ostatních)
Chtíč( Smilstvo): Edward (Touha po Belle)
Hněv: Victoria ( Nenávist k Edwardovi za zabití Jamese)
 
 

Reklama