Lovci upírů

Lovci upírů - den druhý

20. července 2011 v 13:00 | LadyAnn

Jsem ještě trochu rozklepaná z toho, co se dělo, ale začnu od dnešního rána. Když jsme se vzbudili a zvládli hygienu pomocí balené vody, vydali jsme se poptat po vesnici. Bylo divný počasí, slunko se vůbec neukázalo a pořád foukal nezvykle prudký vítr. Hodně lidí s námi nechtělo vůbec mluvit. Všichni se tu chovali fakt divně, jako by jim někdo vymyl mozky. A někdy se nás i báli. Hlavně Kiry, ale to jsem chápala. Ta holka působila docela děsivě.
klik celý článek↓

Lovci upírů - den první

17. července 2011 v 18:06 | LadyAnn


Tak, jak začít. Tenhle deník jsem koupila v papírnictví v Jihlavě, když jsem čekala na autobus, který mě dovezl až sem, do Meziříčka. Možná se ptáš, co holka z Kolína dělá na druhé straně České republiky. Tak já to vysvětlím. A začnu tím, kdo jsem.
klik celý článek↓

Lovci upírů

16. července 2011 v 23:08 | LadyAnn


Hodně lidí tu píše, že by se chtli s upíry setkat, nebo je prostě najít. Proto mě napadlo, jak by to možná mohlo probíhat, kdyby se taková skupinka lidí dala dohromady a opravdu na něco narazili. Tenhle příběh bude psát v podobě zápisků v deníku holka, která je dala dohromady.

Seznamte se tedy s Danielou, které nikdo neřekne jinak, než Debbie. Je jí 17 a miluje všechno, co má co dělat s vampirismem a tyhle prázdniny si má v plánu pořádně užít. Na internetu se seznámila s dvěma lidma, kteří chtějí to samé - najít upíry. Přestože Kristýnku alias Kiki a Jirku, který si z frajeřiny nechává říkat Josh, vůbec nezná, domluví se s nimi na setkání v městečku s názvem Meziříčko, kde se v poslední době mluví o tom, že se tam něco děje. A trojce má podezření na upíra. Na poslední chvíli se do jejich party přidává ještě jakási Kira - Valerie, která schodou okolností bydlí poblíž místa, kde se to všechno děje.
 
 

Reklama