Září 2011

K poradně

28. září 2011 v 22:56 | LadyAnn |  Oznámení
Nechápejte to špatně, baví mě odpovídat na vaše dotazy, i když třeba nepřidávám články, protože kvůli problémům v rodině na to nemám čas ani náladu, v poradně se vždycky zastavím. Ale prosím, pro malé ulehčení mé osobě, byla bych ráda, kdyby jste se alespoň podívali, co psali ti před vámi a neptali se mě potom na stejné věci. Ono po páté opisovat tu samou věc taky není moc fajn.
A odpovídám na VŠECHNY dotazy, stačí se jen dobře podívat a odpověď mezi komentáři najdete a né desetkrát za sebou psát stejnou otázku, když už jsem dávno odpověděla, jen vy si té odpovědi nevšimli.

Jen pro úplnost, nejsem vševěd, upír ani nějaká nadpřirozená bytost. Jsem normální (nebo normálně nenormální) šestnáctiletá holka z České republiky, která studuje grafiku a dějiny na soukromé střední škole v Jihlavě.


To jsem já, nic úžasného, ale jsem spokojená. Nejsem žádná modelka, ani nic podobného, prostě já, Anna.

Vlkodlaci - nepřátelé upírů

18. září 2011 v 14:58 | LadyAnn |  Fakta
Vlkodlaci byli pokládáni za odvěkké nepřátele upírů. Třebaže tohle není téma, o kterém tento článek pojednává, dávám ho sem. Nejlepší obrana před nepřítelem je znát jeho slabiny.

V minulosti si lidé kladli mnoho otázek týkajících se existence vlkodlaků. Na většinu z nich znali i sami odpovědi. Tato vysvětlení jsou dosti rozmanitá a snad na každém místě lze najít odlišnosti, které jinde neznají. Zde je několik otázek, které si asi lidé kladli všude na světě:

Stmívání

15. září 2011 v 22:12 | LadyAnn |  Filmy o upírech
Nekopírovat, autorský článek!

Stmívání, v originále Twilight vzniklo podle stejnojmenného bestseleru americké spisovatelky Stephenie Meyer, který napsala již v roce 2003. Film se na plátna dostal až v roce 2008 pod velením režisérkyCatherine Hardwicke. Můžete ho najít v sekci akčních, hororových, romatických a thriller filmů.

Příběh vypráví o obyčejné sedmnáctileté studentce Isabelle Swanové, kterou ztvárnila Kristen Stewart. Bella se stěhuje k otci na Olympijský poloostrov, do deštivého městečka Forks. Mezi pobledlými studenty města, kde slunce nesvítí, je i zvláštní rodina Cullenových. Mezi nimi i Edward - Robert Pattinson - který Bellu natolik zaujme, že začne pátrat po jejich tajemství. Všichni jsou krásní, bledí, nikdy nejí a nevychází na slunce. Netrvá dlouho a Bella má jasno - jsou to upíři.

Nečtěte dál, pokud nechcete vědět, jak film skončí.

Ještě dneska :)

15. září 2011 v 19:51 | LadyAnn |  Oznámení
Zdravím, píšu sem, abych si to nerozmyslela :) Ještě dneska přidám nějaký ten článek, ať tu je aspoň něco. Začátek školy je vždycky složitější na čas, protože si musím zařídit hodně věcí, takže moc nestíhám. Teď jsem nachlazená, takže o víkendu nepůjdu na žádnou zábavu a radši se vrhnu na psaní článků. :)